Rezerwacja

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie pod numerami

+48 32 253 00 43

+48 500 596 160

oraz mailowo na adres:

Podporządkowując się naszym Gościom i ich oczekiwaniom – menu na przyjęcia okolicznościowe ustalamy indywidualnie!

Wyjątkowe chwile

Masala House to nie tylko doskonałe miejsce na lunch, obiad, czy kolację, ale także idealna przestrzeń na imprezę lub wydarzenie okolicznościowe. Zorganizujemy dla Twojej firmy świąteczne spotkanie, bankiet, koktajl lub profesjonalną imprezę według oczekiwań.

A jeżeli myślisz o spotkaniu w gronie rodziny, urządzimy dla Was rocznicę, komunię, chrzciny lub każdą inną uroczystość. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy salę, w której pomieścimy 50 osób. Zaproponujemy menu i open bar oraz zadbamy o swobodną atmosferę.

"

Tak pysznie, że trudno to opisać. Wirtuozeria zapachów, które wymagają apetytu już od wejścia. Cudowne dania, perfekcyjne smaki, wspaniała obsługa i atmosfera.

"

My husband and my friend are just crazy about this place and no wonder why. Everything I tried has a deep, original taste. Cauliflower with peas is my fav dish. A must go for every Indian food lover!

Odwiedź nas w innych miastach

Jana III Sobieskiego 6A

Używamy plików cookies niezbędnych do funkcjonowania strony. Klikając „Akceptuję”, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies przez naszą stronę. Pamiętaj że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję